Vești excelente pentru handbalul vasluian! Tânărul jucător al CSM Vaslui, Mihai Andronic, a fost convocat la Lotul Național Masculin de Tineret al României (U20), care intră în linie dreaptă cu pregătirile pentru Campionatul European din această vară.